BULUT AVUKATLIK BÜROSU
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
Hukuk büromuz 2004 yılında Samsun'da Avukat Selvin BULUT tarafından kurulmuştur. Büromuz kuruluşundan bu yana kurumsal nitelikli dava takipler başta olmak üzere, hukuksal danışmanlık hizmeti ile uzmanlık ve çalışma alanımıza giren her türlü dava ve takip ile idari iş ve işlemlerin çözümünde büyük bir titizlik ve dikkat ile sonuca gitmeyi amaç edinmiş, bu misyon doğrultusunda da üstlenilen işler başarıyla yerine getirilmiştir.

Hukuk Büromuz ,hizmet vereceği alanın hassasiyeti ve sürekli bir verimin gerekliliğinin bilincinde, kuruluşundaki hedeflere lokomotif görevi üstlenecek kadrolaşmaya yönelerek güvenilir ve süratli hizmet vereceği kanaatindedir ve değişen şartlara uyum için gerek kadro olarak gerekse büro bünyesinde kullanılan gereçler olarak gelişime açık eğitime ve yenilenmeye hazır tutulmaktadır

 
Borç Sorgulama
Borç Sorgulama
 
 
Adınıza Kayıtlı herhangi bir dosyanın olup olmadığını ve/veya mevcut dosya durumu ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
 
 
İnternet sitemiz ve diğer mecralardan derlenen veritabanı bilgilerimiz ile ihtiyaç duyulduğunda; ekip ruhu ile çalışabilen, yenilikçi ve vizyon sahibi kişileri aramızda görmekten mutluluk duymaktayız.
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
 
 
Hertürlü öneri, istek ve şikayetleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden merkez ve şubelerimizin irtibat numaralarına erişebilirsiniz.
 
Copyright © 2013 - 2021 Bulut Hukuk Bürosu Her Hakkı Saklıdır.
Created by TD